Fjolla Morina pozon çuditshëm nga makina

Kënëgtarja e njohur së fundi po shihet aktive me postime të shumta. Ajo po ndan imazhe dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”. Edhe sot, në storie në Instagram ka publikuar një fotografi nga makina, ku shihet pa makijazh dhe e parregulluar. Duke e ditur se është figurë publike dhe padyshim se duhet të … Read more

Robert Berisha pozon me të bijën dhe duken kaq bukur

Këngëtari njihet si baba i përkushtuar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh. Përmes postimeve në rrjete sociale, Roberti kalon shumicën e kohës me vajzën e tij, Renen, shkruan “Kosovarja”. Edhe sot ka postuar një imazh bashkë me të, ku shihen se janë duke kaluar një kohë cilësore. Mendoni edhe ju?/Kosovarja/